درباره ما

پروتئین پاراج ایرانیان

شرکت پروتئین پاراج ایرانیان در سال 1384با هدف تسریع و تسهیل مبادلات بازرگانی میان کشور جمهوری اسلامی ایران و کشورهای آسیایی و اروپایی ارائه خدمات به تولیدکنندگان، تجار، بازرگانان و سرمایه‌گذاران تأسیس گردید. در ابتدا شرکت پروتئین پاراج ایرانیان نخستین تجربه‌ی کاری خود با تجار چینی را آغاز که حاصل آن ایجاد اعتماد دو جانبه میان ایران و چین شد.

امروزه برند پروتئین پاراج ایرانیان یکی از با کیفیت ترین محصولات غذایی و دارویی در چین، تایلند، تایوان و .... میباشد. با چنین نگاهی و با ممارست و تلاش بی‌وقفه‌ی همکارانمان‌ توانستیم بر مشکلات پیروز شده و عبور از آزمون‌های فنی و آزمایش‌های سازمان دامپزشکی کل کشور، کارخانه فرآوری آلایش دام و طیور را در کشور راه‌اندازی کنیم و در فاز نخست شاهد صادرات سالانه بین 1000 تن تا 12000 تن آلایش دامی به کشور چین باشیم. شرکت پروتئین پاراج ایرانیان با هدف گسترش صادرات محصولات آلایش خوراکی، کارخانه‌ی دیگری در کشور همسایه راه اندازی نمود. در طی سال‌های بعد با توسعه توانمندی های شرکت پروتئین پاراج ایرانیان، مدیریت این شرکت انواع آلایش غیرخوارکی دام را نیز به سبد محصولات خود اضافه نمود. بدین ترتیب این شرکت موفق به کسب عنوان صادرکننده برگزیده استان سمنان همچنین کاندید صادرکننده نمونه سال کشوری گردید.

شرکت پروتئین پاراج ایرانیان با وجود تحریم‌های سنگین و پیچیده در بخش صنعت علیه جمهوری اسلامی ایران توانسته است طی سال‌های گذشته همواره مسیر رشد و بهبود بهره‌وری خود را حفظ کند و کمکی به ارز اوری به میهن عزیزمان باشد.

پروتئین پاراج ایرانیان

شرکت پروتئین پاراج ایرانیان با وجود تحریم‌های سنگین و پیچیده، همواره مسیر رشد و بهبود بهره‌وری خود را حفظ کرد.